Iniciatyvos

Access Info Europe – žmogaus teisių organizacija, skatinanti ir ginat teisę į informacijos prieinamumą.

Association of Alternative Newsmedia - alternatyvių savaitraščių profesinė sąjunga Šiaurės Amerikoje.

Britų organizacija Media Standards Trust ieško inovatyvių idėjų bei netikėtų sprendimų, padedančių siekti ir stiprinti aukštus profesinius standartus žiniasklaidoje.

Center for Media and Democracy – ne pelno siekianti organizacija, tirianti ir atskleidžianti korporacijų ir valdžios institucijų skleidžiamą dezinformaciją.

Committee to Protect Journalists – Niujorke įsikūrusi ne pelno siekianti organizacija, kuri gina žurnalistų teises ir skatina spaudos laisvę pasaulyje.

FactCheck.org – iniciatyva, kurios tikslas - tikrinanti JAV politikų ir valstybės pareigūnų viešus pasisakymus bei viešai skelbti informacijos netikslumus ir klaidas.

Global Investigative Journalism Network – tarptautinė žurnalistų asociacija, skatinanti tiriamosios ir duomenų žurnalistikos mokymus bei dalinimąsi patirtimi.

International Association of Journalists – žurnalistų organizacijoms padedanti ne pelno siekianti institucija: nuo žurnalistų organizacijų intereso gynimo iki teisinių konsultacijų.

International Federation of Journalists – didžiausia žurnalistų profesinė sąjunga.

International Press Institute – tarptautinis redaktorių ir žurnalistų susivienijimas, kurio tikslas – remti ir skatinti žiniasklaidos laisvę, fiksuoti išpuolius prieš žurnalistus ir juos viešinti.

J-Lab: The Institute for Interactive Journalism – iniciatyva, finansiškai remianti žurnalistinius tyrimus ir kosultuojanti žurnalistus profesiniais klausimais.

National Association of Multicultural Media Executives – savo darbu siekia skatinti etišką ir atsakingą informavimą apie įvairias socialines grupes ir pažeidžiamus visuomenės narius.

National Freedom of Information Coalition – informacijos laisvės siekiančių organizacijų susivienijimas.

Nieman Foundation for Journalism – 1938 m. įkurtas fondas teikia stipendijas žurnalistams, norintiems gilinti profesines žinias Harvardo universitete.

Organization of News Ombudsmen – tarptautinė ombudsmenų organizacija, palaikanti ryšį su naujienų ombudsmenais visame pasaulyje ir organizuojanti metines konferencijas apie ombudsmenų vaidmenį, praktikas, iššūkius ir kitus su jų darbus susijusius klausimus.

Organized Crime and Corruption Reporting Project – tiriamosios žurnalistikos platforma, skirta pasauliniam nepriklausomos žiniasklaidos ir žurnalistų tinklui.

Reporters Without Borders – tarptautinė organizacija, skatinanti ir ginanti informacijos ir spaudos laisvę, teikianti finansinę ir psichologinę pagalbą žurnalistams.

Society of Professional Journalists – JAV įsikūrusi organizacija, siekianti aukštų profesinių standartų žurnalistikoje ir prižiūrinti, kad šalyje sklandžiai veiktų pirmoji Konstitucijos pataisa.

The Poynter Institute – Floridoje įsikūrusi žurnalistikos mokykla, organizuojanti mokymus ir seminarus redakcijose ir nepriklausomai dirbantiems žurnalistams, studentams, moksleiviams.

The Reporters Committee for the Freedom of the Press – teikia finansinę pagalbą ir teisines konsultacijas JAV dirbantiems žurnalistams.

Pastebėjote klaidą?
Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia
Sutinku